Можете да спечелите велосипеда на Rigoberto Urán за Tour de France 2020

Съдържание:

Cannondale SystemSix на ездача на Education First се раздава в безплатна лотария, която приключва на 31 декември

Можете да спечелите безплатно истинския велосипед на Rigoberto Urán за Tour de France за 2020 г. в лотария, която се открива днес. Ездачът Education First яхна Cannondale SystemSix до осмо място в генералното класиране на Le Tour тази година и вече може да бъде ваш.

За да отпразнува една историческа обиколка, Cannondale стартира безплатна лотария, за да спечели мотоциклета на колумбиеца, който се движи от днес до 31 декември.

Моторът е изработен според спецификациите на Urán с 51 см рамка и неговия състезателен номер – подписан – все още е прикрепен.

От гледна точка на компонентите, той има задвижване Shimano Dura Ace Di2 с дискови спирачки, колела Vision Metron 55 и колянов вал Hollowgram с включен също измервател на мощност Power2max.

Също така е декориран в екипни цветове с елегантна тъмносиня рамка с някои от розовите детайли, които познаваме и обичаме, включително черни и розови клетки за бутилки.

По пътя към завършването на осмо място в общото класиране, малко над осем минути зад Тадей Погачар от UAE Team Emirates, 33-годишният Уран също кара мотоциклета до три топ 10 финала – той също завърши 10-ти във финалното състезание по часовник, но не и на този мотор.

Състезанието е достъпно за тези в Обединеното кралство, както и за Австрия, Канада (с изключение на Квебек), Франция, Германия, Холандия, Швейцария и САЩ.

За пълни подробности и за участие посетете: cannondale-tour-de-france-bike-giveaway