Hammer Series Хонг Конг е отменен

Съдържание:

Взето решение за отмяна на състезания и спортове в резултат на продължаващите протести в Хонконг

The Hammer Series Hong Kong е отменен поради продължаващите протести на територията. Velon и Бордът по туризъм на Хонконг – организаторът на Hammer Hong Kong и спортния спортен спортен спортен спорт в Хонг Конг Cyclothon с масово участие – обявиха новината за отмяна на професионалното състезание и спортното състезание, които трябваше да започнат след 10 дни.йени

Тъй като протестите продължават от месеци и краят им не се вижда реалистично, решението можеше да бъде взето по-рано. Въпреки това е малко вероятно някой отбор вече да е бил на път толкова далеч от събитията.

'Проверяваме внимателно нещата и сега беше решено, че най-добрият начин на действие е да спрем подготовката и да погледнем към 2020 г., когато Hammer Series и най-добрите професионални колоездачи в света ще се върнат по улиците на Хонконг“, каза организаторът Velon в изявлението.

Като се има предвид, че Hammer Hong Kong беше определен да бъде последната част от серията, това означава, че текущото класиране вече ще бъде окончателно. Следователно Jumbo-Visma са шампиони на Hammer Series за 2019 г., тъй като поведоха в класирането, след като спечелиха Hammer Stavanger и заеха второ място като цяло в Hammer Limburg.

Deceuninck-QuickStep завършват втори след победата си в Hammer Limburg и Team Sunweb допълват подиума.