Новини за велосипедисти 2024, Септември

Баланс между традицията и промяната: остаряват ли маршрутите на Паметниците?

Тъй като Лиеж-Бастон-Лиеж променя маршрута си, Cyclist пита дали е време другите класически състезания да последват примера?

Най-добрите жени колоездачи разкриват как биха подобрили женското колоездене

Разглеждаме текущото състояние на женските професионални шосейни състезания и чуваме мненията на онези, които са в острия край на битката за подобряване на условията

Giro di Sicilia се завръща след 42-годишно прекъсване с финал на върха на Етна

Финиш на върха на Етна централно място в новото етапно състезание на италианския остров Сицилия

Нелогичните имена на Cobbled Classics на колоезденето

Никога не се доверявайте на името на Spring Classics, почти винаги е грешно

Списание Cyclist брой 86: в продажба сега

В броя от май 2019 г.: Тестван Cervélo S5, Inside Astana, Kings of the Classics, Haute Route Norway

20-годишен ще направи трети опит за рекорда на часа на Уигинс тази година

Млад датчанин ще направи опит след Световното първенство през септември с тренировка през юни

Specialized Roubaix става официален велосипед на Paris-Roubaix

Велосипедът Specialized Roubaix има шест победи на Кралицата на класиката в своята история

Вижте велосипеда Hour Record на Victor Campenaerts

Големи верижни колела и формовани карбонови щанги, това ще постави ли новия часов рекорд следващия месец?

Игра на мощност: ватовете, необходими на Thomas De Gendt, за да защити преднината в състезанието в планините

De Gendt задържа лидерството в състезанието Volta a Catalunya във V alter 2000 вчера, току-що. Ето какво беше необходимо за това

Гледайте: Женското състезание Gent-Wevelgem ще бъде предавано на живо

Отразяване на класическото състезание за жени, което ще се предава онлайн, водещо до „Супер неделя“на професионалното колоездене

Продажбите на електронни велосипеди нарастват, тъй като продажбите на велосипеди намаляват, показват проучвания

Продажбите на електронни велосипеди се увеличават, тъй като колоезденето в Обединеното кралство изглежда е преминало своя пик

Образование Първи в състезанието за пени-фартинги като част от „алтернативен календар“

„Връщане към старото училище“, казва Тейлър Фини от екипа „Скок назад във времето“

Colnago пуска нов електровелосипед E64

Първият електровелосипед на Colnago е базиран на неговия пътен модел C64

Пътувайте с Хана Барнс и Рафа в Йоркшир тази неделя

Временен магазин за провеждане на седмични карания, филмови прожекции и гостувания на професионалисти

Алехандро Валверде обявява, че ще се пенсионира през 2021 г

Испанец-ветеран ще изкара 40-ия си рожден ден, преди да прекрати кариерата си

Ланс Армстронг плати $1,5 милиона пари на данъкоплатците, за да се появи на Tour Down Under през 2009 г

Организаторите казват, че хонорарите за изява на Армстронг са били оправдани предвид присъствието му

Panini ще издаде албум със стикери Tour de France

Докладите сочат, че албумът със стикери може да бъде наличен извън Франция

Tour Series се завръща в тежкия Дърам за рекордна десета година

Изкачването на калдъръмената южна улица се завръща като Tour Series се завръща този май

Галерия: Най-доброто от London Bike Show 2019

Нашият избор на най-добрите велосипеди, най-добрия комплект и някои от най-интригуващите стартъпи на London Bike Show

Барде и Мартин се размиват с крадци след катастрофата в Каталуния

И на двамата състезатели са откраднати предмети от мотоциклета след катастрофа с висока скорост на последния етап от Volta a Catalunya

De Vlaeminck хвали „голямата класа“на Ван Аерт и Ван дер Поел преди Фландрия

11-кратният носител на Monument преди това е бил критичен към Tom Boonen и неговите подвизи в Classics

BBC ще издаде документален филм за защитата на Tour de France на Томас

Едночасово шоу, което ще бъде пуснато по-късно тази година и ще проследи Geraint Thomas в началото на Tour de France този юли

Tom Boonen подкрепя Bob Jungels за славата на Tour of Flanders

Трикратният победител очаква Jumbo-Visma и Deceuninck-QuickStep да диктуват състезанието

Sram пуска Force eTap AXS с 12 скорости

Sram вече предлага най-новата си безжична eTap AXS 12-скоростна превключваща скорост на ниво Force

„Празнуването на шампанското“причинява на Оливър Наесен бронхит

Белгиецът вече е съмнителен преди обиколката на Фландрия този уикенд

Първият ездач на Kwaremont в неделя ще спечели парична награда за благотворителност

В чест на продължаващото възстановяване на Stig Broeckx, първият ездач на Kwaremont ще спечели общо €10k за благотворителност. Снимка: P. Verhoest

Look пуска първия шосеен електровелосипед, E-765 Optimum

Най-новата голяма марка велосипеди, която пуска пътен електровелосипед, Look се надява да запази наследството в нов проект

Пийт Кенау си взема „неопределена почивка“от колоезденето поради проблеми с психичното здраве

Спортист от остров Ман за първи път извади наяве проблемите миналото лято

Собственикът на Team Ineos Джим Ратклиф ще купи OGC Nice за 100 милиона евро

Най-богатият човек във Великобритания също е свързан с покупката на Челси за £2,5 милиарда

Bianchi Sprint Ultegra 2020 преглед

Възкресение на класика от 70-те години на миналия век, Bianchi Sprint е страхотен универсален модел на конкурентна цена

Rapha разширява основната гама за 2019 г

Най-достъпната линия на Rapha вече включва къси панталони Cargo и напълно обновени фланелки

„Кристоф ще спечели Рубе“– Йохан Мюзеу

Трикратният победител в най-доброто състезание в колоезденето избира своя победител за 2019 Париж-Рубе

Бастианели стреля пред Ван Флойтен, за да спечели дузпите от Обиколката на Фландрия при жените

Спортистът във форма Team Virtu се съревновава с атаките на холандски съперник, след което започва, за да спечели победа

Галерия: Болката от Обиколката на Фландрия 2019

Поглед назад към De Ronde и как Alberto Bettiol взе изненадващата си победа

Deignan ще се завърне в състезанията на Tour de Yorkshire следващия месец

Женката от Йоркшир се завръща в домашното състезание в подготовка за Световното първенство през септември

Фрум признава, че е обмислял да атакува Уигинс на Тур дьо Франс през 2012 г

Предишни съмнения във Vuelta накараха Froome да обмисли собствената си позиция в Tour 2012

Hunt нарежда Arenberg KOM да пусне нова колоос

Limitless Aero Disc е оптимизиран за безкамерни 28 мм гуми

Професионалното състезание се завръща на историческата писта Брукландс с големия финал на Tour Series

Първата специално построена писта за моторни състезания в Обединеното кралство, която е домакин на състезания с велосипеди, както през 1907 г